Fotowoltaika w twoim mieście

Fotowoltaika Wrocław

Fotowoltaika w mieście Wrocław. Dla domu, firmy lub gospodarstwa rolnego.

Projektowanie i montaż fotowoltaiki na terenie miasta Wrocław

Jak wiele możesz zyskać decydując się na montaż paneli solarnych?

Bardzo dużo. Panele solarne to nie tylko obecny trend, ale przede wszystkim czysta ekonomia oraz matematyka. Doradzamy, projektujemy, wspieramy w refundacji projektu oraz wykonujemy docelowy montaż ustalonej konfiguracji paneli solarnych. Jednym słowem, działamy kompleksowo.

W naszej ofercie rekomendujemy wyłącznie panele topowych producentów, doradzając i pomagając naszym Klientom w optymalnym wyborze konfiguracji fotowoltaicznej.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla klientów indywidualnych, dla przedsiębiorców oraz rolników. Poznaj szczegóły naszej oferty i sprawdź jak wiele pieniędzy możesz zaoszczędzić dzięki rozważnej inwestycji w panele solarne.

Dla klientów indywidualnych

Fotowoltaika dla Domu

Dzięki zastosowaniu fotowoltaiki w swoim domu zaoszczędzisz aż 90% wartości comiesięcznych rachunków wynikających z opłaty za prąd. Ale to nie wszystko! Nasi doradcy pomogą Tobie i Twojej rodzinie pozyskać dotację na rzecz programu „Mój Prąd” o równowartości 5 000 PLN i dodatkowy zwrot sięgający 32% łącznej wartości z całej inwestycji, na rzecz ulgi termo modernizacyjnej w podatku PIT!

Inwestując w panele solarne dla swojego domu uchronisz się przed coroczną podwyżką prądu sięgającą aż 7%, a wartość inwestycji zwróci się już po 72 miesiącach! Kliknij w button, by dowiedzieć się więcej.

Sprawdź szczegóły oferty dla Klientów indywidualnych.

Dla przedsiębiorców

Fotowoltaika
dla Firm

Zastosowanie paneli solarnych w firmie jest jednoznaczne z automatycznym spadkiem kosztów rzędu 4 000 PLN netto na samej tylko, opłacie mocowej. Korzystając z odnawialnych źródeł energii zapewnisz swojej firmie nie tylko nowoczesny wizerunek z naciskiem na bycie pożądaną marką „EKO”. To idąca w parze z tą decyzją czysta ekonomia.

Wliczenie projektu w koszty firmowe, niższe podatki i amortyzacja fotowoltaiki to zaledwie część profitów, które możesz uzyskać dla siebie i Twojej firmy. Kliknij w button, by dowiedzieć się więcej.

Sprawdź szczegóły oferty dla Klientów biznesowych.

Dla Rolników

Fotowoltaika
dla Gospodarstw Rolnych

Czy wiesz, że równowartość inwestycji w fotowoltaikę o równowartości 170 000 PLN zwróci się w ciągu najbliższych 6 lat? Czy zdajesz sobie sprawę z faktu wliczenia inwestycji w poniesione koszty gospodarstwa, jej amortyzację oraz możliwość dodatkowego zwrotu z podatku poniesionych kosztów rolnych sięgającego aż 20%?

Zapoznaj się z naszą propozycją skierowaną do rolników prowadzących gospodarstwa rolne i zainwestuj w rozwiązanie przyszłości już dziś.

Sprawdź szczegóły oferty dla rolników i gospodarstw rolnych.

Szereg korzyści!

Dlaczego warto inwestować w fotowoltaikę?

Po części już wiesz, zakładając, że Twoim oczom wyświetliły się powyższe treści. Inwestycja w panele solarne to nie tylko niezależność energetyczna, ale przede wszystkim wspomniana powyżej ekonomia.

Decyzja o montażu paneli fotowoltaicznych we własnym domu, firmie czy gospodarstwie rolnym to nie tylko szukanie oszczędności w comiesięcznych wydatkach. To także przyszłe, realne zyski wynikające z podjętej wcześniej, rozważnej i rozsądnej ekonomicznie decyzji.

Jeżeli chcesz poznać wszystkie argumenty przemawiające za instalacją fotowoltaiki w Twoim otoczeniu, odezwij się do nas. Bez względu na to czy zamierzasz zainwestować w panele solarne we własnym domu, firmie czy gospodarstwie, przygotujemy dla Ciebie niezobowiązującą i precyzyjnie oszacowaną ofertę.

Czekamy na Twój kontakt!

Kontakt

+48 725 950 950

Nasze realizacje:

Zobacz nasze realizacje. Od doradztwa, po projekt i docelowy montaż.

Fotowoltaika to nie tylko ekologia. Sprawdź co możesz zyskać!

Decydując się na panele fotowoltaiczne do domu, firmy czy gospodarstwa zyskujesz znacznie więcej niż czyste sumienie poczciwego ekologa.

Czy wiesz, że korzyści wynikających z zastosowania wysokiej jakości paneli solarnych jest znaczniej więcej?

N

Obniżenie miesięcznych rachunków za prąd nawet o 90%

N

Ochrona przed coroczną podwyżką cen prądu aż o 7%

N

Zwrot z inwestycji w fotowoltaikę w zaledwie 72 miesiące

N

Ulga termomodernizacyjna w podatku PIT do 32%

N

Niwelowanie opłat mocowych

N

Refundacja 5000 PLN z programu "Mój Prąd"

N

Bezpieczne instalcja bazujące na najlepszych i sprawdzonych produktach

N

Atrakcyjne leasingi, refundacje i dotacje

FAQ

Firma montująca fotowoltaikę w mieście Wrocław?

To właśnie my, poznaj naszą ofertę dla Klientów indywidualnych, biznesowych oraz dla gospodarstw rolnych.

Czy montujecie panele fotowoltaiczne wyłącznie na terenie Wrocławia?

Obsługujemy głównie region Dolnego Śląska, w tym rzecz jasna, miasto Wrocław i jego okolice.

Do kogo skierowana jest Wasza oferta?

Dla Klientów indywidualnych, firm oraz gospodarstw rolnych.

Czy pomagacie w uzyskaniu refundacji na rzecz inwestycji w panele solarne?

Tak, wspieramy naszych Klientów na każdej płaszczyźnie.

Jak działa Wasza firma?

Nasza firma nie tylko doradza Klientom. To właśnie dla nich projektujemy konfiguracje paneli solarnych, wspieramy w pozyskaniu refundacji oraz montujemy docelowy zestaw paneli solarnych. Jednym zdaniem, działamy kompleksowo.

Nasze projekty:

Obejrzyj materiał video z Naszych dotychczasowych realizacji i zobacz na własne oczy na jakim wysokim poziomie świadczymy usługi z zakresu fotowoltaiki.

Fotowoltaika dla domu jednorodzinnego w mieście Wrocław

Jeżeli chcesz poznać ofertę na projekt i montaż paneli fotowoltaicznych w swoim domu jednorodzinnym, odezwij się do nas. A wcześniej zapoznaj się z ofertą skierowaną do Klientów indywidualnych.

Fotowoltaika dla firm w mieście Wrocław

Wspieramy również lokalne przedsiębiorstwa i Klientów biznesowych na terenie Wrocławia. Doradzamy, projektujemy, wspieramy w planach refundacji oraz montujemy panele solarne na terenie Dolnego Śląska.

Fotowoltaika dla gospodarstw rolnych w okolicy Wrocławia

Dom czy firma to nie wszystko. Montaż paneli fotowoltaicznych wykonujemy również na terenie nowoczesnych gospodarstw rolnych, jak i tych, które chcą nadążyć za nowymi trendami i przede wszystkim, możliwościami, które zapewniają dziś odnawialne źródła energii.