Od dnia 1 lipca 2021 rusza kolejna już edycja programu „Mój Prąd”

Od 1 lipca 2021 znów można uzyskać zwrotu kwoty 3000 pln brutto na rzecz programu “Mój Prąd” z tytułu inwestycji w fotowoltaikę!

 

Powracają dotacje z programu “Mój Prąd”, który cieszył się ogromną popularnością w 2020 roku i wszystko wskazuje na to, że w tym będzie podobnie. Aby uzyskać refundację w bieżącym roku, należy spełnić dwa warunki.

Warunek pierwszy. Do programu kwalifikują się elektrownie przyłączone od dnia 01.12.2020.  Drugim warunkiem natomiast jest inwestycja w panele fotowoltaiczne w wysokości minimum 15 000,00 zł brutto.

Spełniając oba powyższe warunki, dzięki programowi “Mój Prąd”, obligatoryjnie dostajemy dofinansowanie od Państwa w postaci 3 000,00 zł brutto do własnej elektrowni słonecznej.

Chcesz więcej szczegółów? Żaden problem. Nasz zespół wesprze Cię nie tylko w procesie zakupu, ale również w złożeniu stosownych dokumentów, które zapewnią powyższe wsparcie finansowe od Państwa!

Dofinansowanie nie tylko z programu “Mój Prąd”!

Co ważne, nasi klienci uzyskują dodatkową korzyść w postaci ulgi termomodernizacyjnej w wysokości do 32% kosztów netto poniesionych na instalację fotowoltaiczną w rocznym rozliczeniu podatkowym. A dzięki programom rządowym czas zwrotu instalacji, znacznie się zmniejsza.

Przykład skali refundacji naszego Klienta:

Instalacja 3,7 kWp o łącznej wartości 18 000 zł brutto.
Dotacja z programu “Mój Prąd” – 3 000 zł.
Dodatkowa ulga termomodernizacyjna w kwocie 3 851,85 zł.

Mając takie wsparcie finansowe, rzeczywista wartość instalacji wyniosła Klienta zaledwie 9 148,15 zł co stanowi praktycznie wyłącznie 50% wartości całej inwestycji!

Jeśli i Ty zamierzasz zainwestować w fotowoltaikę, uzyskać wsparcie merytoryczne i pomoc w dotacjach, zgłoś się do nas! Zapraszamy!