Fotowoltaika w twoim mieście

Fotowoltaika Brzeg

Fotowoltaika w mieście Brzeg. Dla domu, firmy lub gospodarstwa rolnego.

Projektowanie i montaż fotowoltaiki na terenie miasta Brzeg

Sprawdź, jak wiele możesz zyskać decydując się na montaż paneli solarnych!

Panele solarne to nie tylko znak naszych czasów. To przede wszystkim ekonomia wynikająca z matematyki i możliwości, które daje nam naturalne środowisko. Doradzamy, projektujemy, wspieramy w refundacji fotowoltaiki oraz montujemy panele solarne dla naszych Klientów. Działamy kompleksowo.

W naszej ofercie rekomendujemy wyłącznie sprawdzone, bezpieczne, efektywne i trwałe panele solarne od topowych producentów. Doradzamy i pomagamy w optymalnym wyborze, który spełni wszelkie oczekiwania każdego naszego Klienta.

Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, dla firm oraz dla rolników. Poznaj szczegóły naszej oferty i sprawdź, jak wiele pieniędzy możesz zaoszczędzić, decydując się na rozważną i dobrze przemyślaną inwestycję w panele solarne.

Dla klientów indywidualnych

Fotowoltaika dla Domu

Zastosowanie fotowoltaiki w domu pozwala zaoszczędzić aż 90% wartości comiesięcznych rachunków, będących następstwem opłaty za prąd. To jednak nie wszystko! Nasi doradcy pomogą Tobie i Twojej rodzinie w uzyskaniu dotacji na rzecz programu „Mój Prąd” o równowartości 5 000 PLN oraz zwrotu w wysokości aż 32% łącznej wartości inwestycji na rzecz ulgi termomodernizacyjnej w podatku PIT!

Inwestując w fotowoltaikę dla domu uchronisz swoją rodzinę przed corocznymi podwyżkami cen prądu sięgającymi aż 7%, a wartość Twojej przyszłej inwestycji w Twoim domu zwróci się w zaledwie 72 miesiące! Kliknij w przycisk, by poznać szczegóły.

Sprawdź szczegóły oferty dla Klientów indywidualnych.

Dla przedsiębiorców

Fotowoltaika
dla Firm

Montaż paneli solarnych w firmie zapewnia spadki kosztów rzędu 4 000 PLN netto na różnicach wynikających wyłącznie z samej opłaty mocowej. Korzystając z odnawialnych źródeł energii Twoja firma może zaoszczędzić sporo pieniędzy, zyskując jednocześnie wizerunek nowoczesnej i ekologicznej marki.

Pamiętaj, że wartość projektu zostanie wliczona w koszt firmy, a niższe podatki i amortyzacja inwestycji to kolejne korzyści finansowe, które możesz uzyskać dla siebie i swojej marki Kliknij w przycisk, by dowiedzieć się więcej.

Sprawdź szczegóły oferty dla Klientów biznesowych.

Dla Rolników

Fotowoltaika
dla Gospodarstw Rolnych

Czy wiesz, że równowartość inwestycji w fotowoltaikę o równowartości 170 000 PLN zwróci się w zaledwie 6 lat? Czy masz tę świadomość, że wliczenie inwestycji w koszty Twojego gospodarstwa, amortyzację oraz uzyskanie dodatkowych zwrotów z podatku kosztów rolnych, zapewni jeszcze większą skalę oszczędności? O kosztach prądu nie wspominając?

Zapoznaj się z naszą propozycją skierowaną do rolników i zainwestuj w swoje gospodarstwo rolne. Kliknij w przycisk i dowiedz się więcej.

Sprawdź ofertę dla rolników i gospodarstw rolnych.

Korzyści fotowoltaiki

Dlaczego warto inwestować w fotowoltaikę?

Jak już dobrze wiesz, inwestycja w fotowoltaikę zapewnia wiele korzyści. Od ekonomii po niezależność energetyczną oraz pozytywny wizerunek. Decyzja o montażu paneli solarnych w domu, firmie czy gospodarstwie rolnym jest jednoznaczna z przemyślaną i dobrą inwestycją, która zwróci się w zaledwie kilka najbliższych lat.

Jeżeli chcesz poznać wszystkie argumenty przemawiające za instalacją fotowoltaiki w Twoim otoczeniu, odezwij się do nas. Bez względu to czy potrzebujesz paneli słonecznych do domu, firmy czy gospodarstwa rolnego. Zadzwoń i poznaj szczegóły.

Czekamy na Twój kontakt!

Kontakt

+48 725 950 950

Nasze realizacje:

Zobacz nasze realizacje. Od doradztwa, po projekt i docelowy montaż.

Fotowoltaika to nie tylko ekologia. Sprawdź co możesz zyskać!

Decydując się na panele fotowoltaiczne do domu, firmy czy gospodarstwa zyskujesz znacznie więcej niż czyste sumienie poczciwego ekologa.

Czy wiesz, że korzyści wynikających z zastosowania wysokiej jakości paneli solarnych jest znaczniej więcej?

N

Obniżenie miesięcznych rachunków za prąd nawet o 90%

N

Ochrona przed coroczną podwyżką cen prądu aż o 7%

N

Zwrot z inwestycji w fotowoltaikę w zaledwie 72 miesiące

N

Ulga termomodernizacyjna w podatku PIT do 32%

N

Niwelowanie opłat mocowych

N

Refundacja 5000 PLN z programu "Mój Prąd"

N

Bezpieczne instalcja bazujące na najlepszych i sprawdzonych produktach

N

Atrakcyjne leasingi, refundacje i dotacje

FAQ

Firma montująca fotowoltaikę w mieście Brzeg?

Hello, to właśnie my! Poznaj naszą ofertę dla domu, firmy lub gospodarstwa.

Czy montujecie panele fotowoltaiczne wyłącznie na terenie Brzegu?

Nie tylko, działamy na całym Dolnym Śląsku.

Do kogo skierowana jest Wasza oferta?

Do Klientów indywidualnych, biznesowych i rolników.

Czy pomagacie w uzyskaniu refundacji na rzecz inwestycji w panele solarne?

Jeśli to tylko możliwe, wspieramy naszych Klientów.

Nasze projekty:

Obejrzyj materiał video z Naszych dotychczasowych realizacji i zobacz na własne oczy na jakim wysokim poziomie świadczymy usługi z zakresu fotowoltaiki.

Fotowoltaika dla domu jednorodzinnego w mieście Brzeg

Jeżeli chcesz poznać ofertę projektu i konfiguracji paneli solarnych w swoim domu jednorodzinnym, odezwij się do nas i zapoznaj z ofertą dla Klientów indywidualnych.

Fotowoltaika dla firm w mieście Brzeg

Jeśli interesuje Cię montaż fotowoltaiki w Twojej firmie, zgłoś się do nas. Doradzamy, projektujemy oraz wspieramy przedsiębiorców również w planach refundacji, montując panele solarne w Brzegu i na terenie całego Dolnego Śląska.

Fotowoltaika dla gospodarstw rolnych w Brzegu

Obsługujemy nie tylko Klientów indywidualnych i biznesowych. Jeśli prowadzisz gospodarstwo rolne, które zamierzasz uzbroić w fotowoltaikę, odezwij się do nas. Dowiesz się, jak wiele możesz zyskać, decydując się na panele solarne.