Panele fotowoltaiczne dla Twojego domu, firmy lub gospodarstwa.

Działamy na terenie Dolnego Śląska i nie tylko!

Poznaj Nas bliżej.

Dom

Panele fotowoltaiczne do domu.

Firma

Panele fotowoltaiczne dla firmy.

Gospodarstwo

Panele fotowoltaiczne dla gospodarstwa.

Mądry Prąd

Projektowanie konfiguracji paneli fotowoltaicznych i montaż na Dolnym Śląsku. Oszczędzaj na prądzie i zainwestuj z nami w rozwiązanie przyszłości już dziś!

Nasza marka specjalizuje się w projektowaniu zleceń oraz montażu paneli fotowoltaicznych. Głównie na terenie Dolnego Śląska, choć w praktyce jest to kwestia umowna.

Naszym Klientom zapewniamy bezpłatne wyceny oraz profesjonalne doradztwo w zakresie optymalnego wyboru. Wysoka jakość usług, paneli solarnych i docelowego montażu to u nas standard.

Jesteśmy certyfikowanym i oficjalnym partnerem producentów paneli solarnych takich jak Keno, Energy5 czy Dehn. W naszych projektach korzystamy również z produktów innych, cenionych firm, znanych nie tylko w Polsce, ale i Europie.

Stawiamy na jakość, efektywność i optymalny wybór, adekwatny do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Nasze biuro projektowe i doświadczony zespół certyfikowanych instalatorów zapewnia najwyższą jakość usługi przy każdym zleceniu.

Obniżamy koszty zakupu projektując optymalnie skonfigurowane zestawy paneli solarnych bazując na certyfikowanych i efektywnych podzespołach oraz doświadczonej ekipie monterskiej. A co najważniejsze, w umowie z naszą firmą znajdziesz zapisy odnośnie wysokich standardów usługi, które zabezpieczą Twój projekt.

Zobacz nasze realizacje:

Panele fotowoltaiczne dla domu, firmy lub gospodarstwa.

Obejrzyj materiał video z wybranymi realizacjami i zobacz na własne oczy na jakim wysokim poziomie świadczymy usługi z zakresu fotowoltaiki.

Sprawdź Nas!

Dlaczego my?

Po pierwsze, jakość! Pamiętaj, że oszczędności nie szuka się w  wysokiej jakości panelach solarnych połączonych z profesjonalnym, bezpiecznym i skutecznym montażem docelowej konfiguracji. Stawiając na jakość, zaoszczędzisz nie tylko sporą kupkę gotówki w przyszłości, ale również wiele niepotrzebnych nerwów i stresogennych sytuacji.

Po drugie, kompleksowość! Wybierając naszą marką zapewniasz sobie kompleksową usługę. Od bezpłatnej wyceny, po finalny projekt optymalnej konfiguracji paneli solarnych oraz ich docelowy montaż. Każdy etap zawartej między nami, a naszymi Klientami umowy opisuje dokładny zakres działań, użytych produktów jak również skrupulatnie opisuje proces docelowego montażu fotowoltaiki. Dla domu, firmy lub gospodarstwa.

Po trzecie, bezpieczeńswo! Być może obiło Ci się o uszy, że fotowoltaika marnej jakości i źle zamontowana może nawet doprowadzić do pożaru? Chcąc tego uniknąć, postaw na doświadczoną i sprawdzoną markę.

Chcesz poznać naszą ofertę?
Zadzwoń do Nas już teraz!

Kontakt

+48 725 950 950

Mądry Prąd

Zobacz jak działamy!

ETAP I

AUDYT

Odezwij się do Nas, opowiedz o swoich oczekiwaniach oraz potrzebach, a my zaplanujemy optymalny dla Ciebie wariant konfiguracji fotowoltaicznej.

 

ETAP II

WYCENA

Po wsłuchaniu się w Twoje oczekiwania i potrzeby, a także po analizie związanej z Twoim domem, firmą lub gospodarstwem, nasz zespół przygotuje dla Ciebie indywiudalną ofertę i wycenę.

ETAP III

UMOWA

Jeśli nasza propozycja spełni Twoje oczekiwania podpiszemy umowę, która zabezpieczy Cię na każdym etapie ewentualnego projektu.

ETAP IV

MONTAŻ

Ostatnim etapem w naszej współpracy będzie profesjonalny montaż fotowoltaiki przez nasz wykwalifikowany, profesjonalny i odpowiednio wyposażony zespół monterów.

Pamiętaj, że każdy projekt to osobna historia podparta Naszym doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą. Jeżeli masz świadomość, że jedyną rozsądną oszczędnością jest inwestycja w jakość, zgłoś się do Nas!

Obszary działania naszej firmy:

Projektujemy, doradzamy i montujemy fotowoltaikę na terenie całej Polski, szczególnie jednak w regionie Dolnego Śląska. Wybierz swoje miasto lub skontaktuj się z nami!

L

Wrocław

L

Brzeg

L

Oława

L

Wałbrzych

L

Legnica

L

Oleśnica

Nasza Kadra

Poznaj pracowników Naszej firmy!

W celu nawiązania kontaktu z wybranym działem możesz skorzystać z danych kontaktowych dostępnych pod imieniem i nazwiskiem danej osoby.

Jakub Derejczyk

Dyrektor Zarządzający

727 720 666
jakub@madryprad.pl
Biuro

Biuro

725 950 950
biuro@madryprad.pl

FAQ

Gdzie znajdę Wasze biuro?

Choć działamy w skali regionalnej, nasze fizyczne biuro znajdziesz w centrum Wrocławia. Chcesz nas odwiedzić? Zapraszamy na dobrą kawę w równie dobrym towarzystwie.

Dlaczego nie warto oszczędzać na panelach solarnych?

Jak wcześniej wspomnieliśmy, oszczędności generuje efektywny zestaw paneli solarnych, przemyślany projekt i odpowiednio wykonany, docelowy montaż bazujący na wysokiej klasy produktach. Jeżeli chcesz szukać oszczędności, to na pewno nie w jakości. 

A o optymalizację konfiguracji paneli, zatroszczy się nasz dział projektowy.

Gdzie działa Wasza firma?

Działamy praktycznie na całym terenie Dolnego Śląska, ale to nie problem, by zjawić się w innym regionie Polski, a nawet za jej granicami. Logistyka jest kwestią projektu i obustronnych ustaleń.

Do kogo skierowana jest Wasza oferta?

Nasze usługi kierujemy do Klientów indywidualnych, firm oraz gospodarstw rolniczych.

Czy Wasza usługa jest kompleksowa?

Tak. Doradzamy, projektujemy i montujemy systemy paneli słonecznych biorąc na własne barki efektywność rozwiązania i Twoje przyszłe zadowolenie.

Czy mogę liczyć na rabat?

Tak. Im większa skala projektu, tym większa nasza elastyczność w zakresie negocjacji finalnej wyceny projektu.

A może masz już lepszą propozycję? Przebijemy ją!

Nasze realizacje:

Zobacz nasze realizacje. Od doradztwa, po projekt i docelowy montaż.