Fotowoltaika w twoim mieście

Fotowoltaika Wałbrzych

Fotowoltaika w mieście Wałbrzych. Dla domu, firmy lub gospodarstwa rolnego.

Projektowanie i montaż fotowoltaiki na terenie miasta Wałbrzych

Zobacz, jak wiele zyskasz, decydując się na montaż paneli solarnych!

Fotowoltaika to nie tylko trend. To przede wszystkim aspekt ekonomiczny i przejaw rozważnego, przyszłościowego toku myślenia. W trosce o energetyczną niezależność i niskie rachunki za prąd, niepodlegające corocznym podwyżkom, inflacji czy sytuacjom geopolitycznym.

Naszą ofertę stanowią wyłącznie produkty najwyższej jakości. Efektywne i trwałe. Naszym zadaniem jest zaprojektowanie odpowiedniej konfiguracji, doradztwo oraz docelowy montaż fotowoltaiki, która spełni pokładane w niej nadzieje.

Fotowoltaikę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz rolników. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, jak wiele korzyści wynika z decyzji o montażu paneli słonecznych w Twoim otoczeniu.

Dla klientów indywidualnych

Fotowoltaika dla Domu

Fotowoltaika w domu jednorodzinnym pozwala oszczędzać co miesiąc aż 90% wartości comiesięcznych rachunków za prąd, będących efektem zapotrzebowania energetycznego, Twojego i Twojej rodziny.

Nasi doradcy jak i profesjonalny zespół projektantów i monterów nie tylko doradzi w optymalnym wyborze, ale również zaprojektuje konfigurację paneli słonecznych oraz zamontuje je w Twoim domu. A to nadal nie wszystko!

Nasz team wesprze Cię w uzyskaniu dotacji na rzecz programu „Mój Prąd” o równowartości 5 000 PLN oraz w uzyskaniu zwrotu aż do 32% łącznej wartości inwestycji na rzecz ulgi termomodernizacyjnej w podatku PIT. Tak więc inwestując w fotowoltaikę do domu oszczędzasz nie tylko na samej inwestycji, ale również ustrzeżesz swoją rodzinę przed corocznymi podwyżkami prądu. Pamiętaj, że pełna kwota z inwestycji w panele solarne, zwróci się maksymalnie w 72 miesiące!

Sprawdź szczegóły oferty dla Klientów indywidualnych.

Dla przedsiębiorców

Fotowoltaika
dla Firm

Montaż paneli słonecznych zapewnia firmie spadki rzędu 4 000 PLN netto na wyłącznie różnicy wynikającej z opłaty mocowej. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii może zapewnić Twojej firmie sporą kupkę oszczędności przy zyskaniu również na pozytywnym, nowoczesnym wizerunku marki nastawionej na bycie „EKO”.

Pamiętaj, że wartość inwestycji zostanie wliczona w koszt firmy, a niższe podatki i amortyzacja fotowoltaiki to kolejne korzyści finansowe, na które ciężko nie zwrócić uwagi. Zobacz, jak wiele korzyści czeka na Ciebie i Twoją firmę w ofercie dla firm.

Sprawdź szczegóły oferty dla Klientów biznesowych.

Dla Rolników

Fotowoltaika
dla Gospodarstw Rolnych

Czy wiesz, że fotowoltaika dla gospodarstw rolnych o wartości sięgającej 170 000 PLN zwróci się w dosłownie 6 lat? Czy wiesz, że wliczenie tej inwestycji w koszty gospodarstwa, amortyzację czy zwroty z podatku rolnego, zapewni Tobie jeszcze większe oszczędności?

A to przecież wyłącznie zalążek tego, co będzie można zaoszczędzić na comiesięcznych rachunkach za prąd. Zainwestuj w swoim gospodarstwie rolnym i zapoznaj się z naszą ofertą. Kliknij po więcej informacji.

Sprawdź ofertę dla rolników i gospodarstw rolnych.

Korzyści fotowoltaiki

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę?

Jak już wiesz, inwestycja w panele solarne zapewnia szereg korzyści. Nie tylko w zakresie ekonomii, finansów i niezależności energetycznej, ale zyskać możesz również na personalnym lub firmowym wizerunku.

W końcu instalacja fotowoltaiczna to nie tylko nowoczesne trendy, ale i wspieranie rozwiązań ekologicznych. Decyzja o montażu fotowoltaiki w domu jednorodzinnym, firmie czy gospodarstwie rolnym jest inwestycją, która zwróci się w zaledwie kilka najbliższych lat.

Jeżeli chcesz poznać wszystkie korzyści i szczegóły naszej ewentualnej propozycji, zgłoś się do nas. Bez względu na to czy potrzebujesz instalacji fotowoltaicznej dla domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa. Zadzwoń i poznaj szczegóły.

Czekamy na Twój kontakt!

Kontakt

+48 725 950 950

Nasze realizacje:

Zobacz nasze realizacje. Od doradztwa, po projekt i docelowy montaż.

Fotowoltaika to nie tylko ekologia. Sprawdź co możesz zyskać!

Decydując się na panele fotowoltaiczne do domu, firmy czy gospodarstwa zyskujesz znacznie więcej niż czyste sumienie poczciwego ekologa.

Czy wiesz, że korzyści wynikających z zastosowania wysokiej jakości paneli solarnych jest znaczniej więcej?

N

Obniżenie miesięcznych rachunków za prąd nawet o 90%

N

Ochrona przed coroczną podwyżką cen prądu aż o 7%

N

Zwrot z inwestycji w fotowoltaikę w zaledwie 72 miesiące

N

Ulga termomodernizacyjna w podatku PIT do 32%

N

Niwelowanie opłat mocowych

N

Refundacja 5000 PLN z programu "Mój Prąd"

N

Bezpieczne instalcja bazujące na najlepszych i sprawdzonych produktach

N

Atrakcyjne leasingi, refundacje i dotacje

FAQ

Firma montująca fotowoltaikę w mieście Wałbrzych?

To właśnie nasza firma. Poznaj ofertę dla domu, gospodarstwa lub firmy.

Czy montujecie instalacje fotowoltaiczne wyłącznie na terenie miasta Wałbrzych?

Nie tylko, działamy rzecz jasna na całym Dolnym Śląsku.

Do kogo skierowana jest Wasza oferta?

Zarówno do Klientów indywidualnych, biznesowych jak również rolników.

Czy pomagacie w uzyskaniu refundacji na rzecz inwestycji w fotowoltaikę?

Jak to tylko możliwe, staramy się wspierać i pomagać naszym Klientom.

Nasze projekty:

Obejrzyj materiał video z Naszych dotychczasowych realizacji i zobacz na własne oczy na jakim wysokim poziomie świadczymy usługi z zakresu fotowoltaiki.

Fotowoltaika dla domu jednorodzinnego w mieście Wałbrzych

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o fotowoltaice dla domu jednorodzinnego i jej montażu w Wałbrzychu, odezwij się do nas. Zespół naszych doradców przedstawi Ci propozycję i ewentualną wycenę konfiguracji fotowoltaicznej dla domu.

Fotowoltaika dla firm w mieście Wałbrzych

Jeżeli interesuje Cię montaż fotowoltaiki w firmie, odezwij się do nas. Doradzamy, projektujemy oraz montujemy panele fotowoltaiczne na terenie firm. Działamy kompleksowo na terenie całego Dolnego Śląska, bez pośredników, a nawet wspieramy przedsiębiorców w pozyskaniu ewentualnych dotacji.

Fotowoltaika dla gospodarstw rolnych w Wałbrzychu

Jeżeli prowadzisz gospodarstwo rolne i chcesz zainwestować w fotowoltaikę, możesz to zrobić z nami. Podobnie jak w przypadku Klientów indywidualnych i biznesowych, działamy kompleksowo. Fotowoltaika w gospodarstwie rolnym zapewni spore oszczędności, a jeśli chcesz poznać ich sumy, skontaktuj się z naszymi doradcami.